Renowacja starych mebli

Posiadasz meble, które dawno temu straciły blask? Szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalną renowacją mebli zabytkowych? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!  Kompleksowo odnowimy twoje meble. W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie która pomagają odzyskać blask meblom a także zachować go na długo.

Wykonujemy prace stolarskie. Dorobimy brakujące lub mocno uszkodzone elementy. Całość łączmy sposób oryginalny używając tylko najlepszych klejów do drewna i klejów kostnych. Odrestaurowane przez nas meble zachowają swoje niepowtarzalne piękno i wartość, odzyskując swój dawny błysk i świeżość.

Nasza oferta obejmuje:

  • Renowację mebli między innymi: szafy, stoły, komody, biblioteki, kanapy, fotele, biurka, zegary, skrzynie itd.
  • Replika mebli

Szczegółowe informacje można uzyskać w dziale kontakt.

Dlaczego warto odnowić meble?

Wiele osób pozbywa się starych mebli. Nie zdają sobie sprawy że lekka inwestycja może w przyszłości zwrócić się z nawiązką. Nie można także zapomnieć o wartości sentymentalnej. Wiele lat temu produkcja mebli odbywała się zupełnie inaczej niż teraz. Wiele drewnianych mebli nadaje się do renowacji dzięki które uzyskają styl i dawny blask w ten sposób możesz odświeżyć swoje wnętrza i nadać im klasyczny smak.

Wiele starych mebli charakteryzuje się bardzo dobrą konstrukcją a także wysoką jakością użytych materiałów. Kiedyś faktycznie używało się drewna do produkcji a nie tak jak teraz materiałów drewnopodobnych.

Koszty renowacji

Koszty renowacji w dużej mierze zależą od wielkości danego mebla a także od stopnia zniszczenia. Ceny przeważnie zaczynają się od 55 zł za sztukę w przypadku drewnianych krzeseł i mogą dojść do nawet 400 zł za sztukę w przypadku toaletek czy biurek gabinetowych. Za te cenę nie kupisz dziś produktu wysokiej klasy.

Renowacja mebli pozwala na zatrzymanie w domu mebli z którymi łączą nas wspomnienia a także nadaje im drugą młodość. Zanim jednak przystąpisz do składania zamówienia warto wziąć sobie kartkę i policzyć koszty. W ten sposób upewnisz się czy oddawanie mebli jest najbardziej opłacalnym wyjściem w tej sytuacji.